Олімпійський тиждень у Брошнівській гімназії

Дата: 10.12.2020 12:15
Кількість переглядів: 105

Щоб навчити цінувати власне здоров'я ,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров'я, залучати до активних занять фізичної культури та спортом в гімназії щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.

З 14 по 18 вересня 2020 року проведено Олімпійський тиждень, під час якого відбулися  тематичні виховні години на тему: "Спорт - посол миру", "Історія Олімпійських ігор"; виставка - конкурс малюнків та плакатів на Олімпійську тематику; спортивна вікторина з Олімпійськими видами спорту;  виконувалися  вправи та рухи з Олімпійськими символами;  учні змагалися у спритності та витривалості з таких видів:

• 14.09 - День бігу
  • 15.09 - День стрибуна
  • 16.09 - Естафети та ігри "Маленькі Олімпійці"
  • 17.09 - День метальника
  • 18.09 - Турнір з футболу.