Матеріально-технічне забезпечення

Брошнівська гімназія Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної Івано – Франківської області є правонаступником Брошнівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано – Франківської області.

Забезпечує здобуття початкової освіти з  ліцензованим обсягом набору 64 особи базової  середньої освіти з  ліцензованим обсягом набору 80 осіб.

Заклад  Брошнівська гімназія Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області для здійснення освітньої діяльності забезпечений  навчальними приміщеннями загальною площею 289,4 кв.м, спортивною залою площею 122, 5кв.м і  спортивним майданчиком з футбольним полем  площею 800кв.м та майданчиком із штучним покриттям площею 375кв.м для проведення занять з фізичної культури, комбінованою майстернею площею 65,5 кв.м  на 22 робочих місця, їдальнею на 30 посадочних місць, актовою залою площею 50 кв.м. Опалення обидвох корпусів школи центральне. Котельня гімназії працює на газовому паливі, встановлено 2 котли. Водопостачання та каналізаційна система локального значення, працює нормально. Наявні внутрішні туалети. Площа території становить 0,8194га. Для здобувачів освіти є достатня кількість парт і стільців, що забезпечує виконання державного стандарту за певними рівнями повної загальної середньої освіти.

Майно закладу освіти для провадження освітньої діяльності відповідно до вимог законодавства,  закріплене за Брошнівською ЗОШ І-ІІ ступенів, свідоцтво про право власності від 16.06.2009року, видане на підставі рішення Рожнятівської районної ради,  та прийнято у комунальну власність Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади згідно  рішення від 25.12.2018р. №352-14/2018 чотирнадцятої сесії сьомого скликання Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

В  гімназії  наявний бібліотечний фонд, який складається з:

1) навчальної літератури (3536 підручників). Заклад освіти забезпечує учнів підручниками з навчальних предметів освітньої програми на 92% та постійним доступом до їх електронних версій;

2) художньої літератури--1720;

3) довідкової літератури: перекладних --10, тлумачних--12, орфографічних словників--12, словників іншомовних слів (українською мовою)--5 .

У закладі освіти є комп’ютерний клас, обладнаний навчально-комп’ютерним комплексом НКК-11(10 ПК) з підключенням до Інтернетмережі, мультимедійний центр, 3 ноутбуки, 4 принтери.

Навчальні приміщення двох початкових класів   капітально відремонтовані та оснащені відповідно до вимог Нової української школи.

Поповнюється матеріально-технічна база для корекційно-розвиткових занять з дітьми з ООП.