Інформація для батьків

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ ЩОДО МЕДИЧНИХ ОГЛЯДІВ УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Пам’ятка  для батьків здобувачів освіти закладу загальної середньої освіти у зв’язку з початком навчального 2020/2021 навчального року в умовах пандемії

Шановні батьки!

Перш ніж привести дитину в заклад загальної середньої  освіти, будь ласка,  зверніть увагу на особливості організації навчання Ваших дітей в умовах пандемії та дотримуйтеся наступних вимог.

1. Обов’язково кожного ранку перед виходом дитини до школи потрібно робити термометрію, перевіряти наявність респіраторних симптомів: кашель, чхання. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та попередити класного керівника чи медичного працівника ФАПу та прийняти міри самоізоляції.

2. Забороняється вхід батьків до закладів освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19),  крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю. Батьки, або особи, які їх замінюють, що супроводжують дитину до закладу освіти і, перебуваючи на   території подвір’я , повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог.

3. Приводьте дитину або слідкуйте, щоб дитина приходила до закладу своєчасно, згідно з графіком занять, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими учнями 1,5 м. Уникайте скупчення людей.

4. Батьки обов’язково отримують інформацію в разі виявлення під час освітнього процесу  ознак гострої респіраторної хвороби дитини.

5.  Надайте класному керівнику  свій достовірний мобільний номер телефону або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).

6.  Пам’ятайте, що вхід дітей до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим.

7. Обов’язково надавайте медичному працівнику ФАПу, класному керівнику  інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі , дезінфікуючі засоби та антисептики у зв’язку з проведенням  систематичної дезінфекції обладнання та приміщень.

8. Вчіть дітей користуватися  антисептичними засобами для обробки рук в місцях, які розташовані  на вході до всіх приміщень закладу.

9. Привчайте дітей і використовуйте самі  розміщені на території закладів контейнери/урни з кришкою для використаних масок з чіткою яскравою відміткою «ВИКОРИСТАНІ МАСКИ ТА РУКАВИЧКИ».

10. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи закладів загальної середньої освіти ОТГ  (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт відділу освіти, закладу освіти,  сторінку класного керівника  Вашого класу в Viber, де буде розміщено відповідну інформацію.

11. Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації.

12. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її   здоров’я, навіть під час послаблення карантину.

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я  дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне!

Вдячні за розуміння

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних