Прийом дітей

Зарахування до 1 класу 2023-2024 н. р.

Зараховано шість дітей шестирічного віку які зареєстровані

на території обслуговування Брошнівської гімназії

1. Бенько

2. Келебай

3. Ковшик

4. Ляхович

5. Самілів

6. Швайцер

БРОШНІВ-ОСАДСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від____________                  селище Брошнів-Осада                   № ___________

Про   закріплення територій обслуговування
за закладами загальної середньої освіти
Брошнів – Осадської ОТГ
на  2020 – 2021 н.р.

На виконаня п.2 ст. 66 Закону України «Про освіту», », п.1 ст.18  Закону  України «Про загальну середню освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», від 19 вересня 2018 р. №806 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684», наказу Міністерства освіти і науки України 16.04.2018 № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»:

1.       Визначити та закріпити за закладами загальної середньої освіти Брошнів-Осадської ОТГ  території обслуговування (додаток).

2.       Призначити відповідальними за ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, які зараховані до закладу загальної середньої освіти, керівників закладів освіти (відповідно до п.10 постанови Кабінету Міністрів від 13.09.2017р. №684).

3. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Щороку уточнювати межі території та до 5 вересня на підставі списків забезпечувати перевірку явки дітей шкільного віку та учнів на навчання.

До 05 вересня

3.2. Щорічно подавати у відділ освіти, молоді та спорту  дані про всіх учнів, які зараховані до закладу.

До 15 вересня

3.3. Забезпечити постійний контроль за здобуттям повної загальної середньої освіти дітьми, які проживають на території обслуговування закладу, відвідуванням учнями закладу освіти.

Постійно

3.4. У разі зарахування учнів, які здобували загальну середню освіту в закладах освіти інших адміністративно-територіальних одиниць, подавати їхні дані до структурних підрозділів адміністративно-територіальних одиниць, на території яких розташовані заклади освіти, в яких учні здобували загальну середню освіту.

Не пізніше 15 числа наступного

місяця з дня зарахування учнів

3.5. У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин, заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані про таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

Упродовж навчального року

3.6. Забезпечити контроль за веденням документації з обліку дітей, як це передбачено на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», від 19 вересня 2018 р. №806 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684».

Упродовж навчального року

4. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту ( Л. Чалчинській )  на підставі звітів, отриманих від закладів освіти, сформувати звіт за формою РВК -77 та подати Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

До 25 вересня

5. Покласти персональну відповідальність на керівників закладів загальної середньої освіти за охоплення повною загальною середньою освітою дітей і підлітків шкільного віку.

6.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника селищного  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н.Олексюк.

Брошнів – Осадський  селищний голова                                                               Назарій Іванів

Додаток

Перелік територій  обслуговування, закріплених  за  закладами загальної середньої освіти Брошнів – Осадської ОТГ  на 2020/2021 навчальний рік

1. Брошнів – Осадський ліцей – смт Брошнів – Осада (для здобувачів базової середньої освіти ); смт Брошнів – Осада, с. Креховичі, с.Кадобна, с. Брошнів (для здобувачів повної загальної середньої освіти).
  2. Кадобнянська гімназія – с.Кадобна
  3. Креховицька гімназія – с. Креховичі
  4. Брошнівська гімназія – с. Брошнів

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                  Л. Чалчинська