Всеукраїнські змаганння “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ігри” з футзалу

Учні Брошнівської гімназії взяли активну участь у І етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ігри” з футзалу. У змаганнях  взяли участь дві команди “Оболонь” і “Уроган”. У запеклій боротьбі команда “Уроган” отримала перемогу з рахунком 3:2. Загалом гра була насичена різноманітними тактичними прийомами та комбінаціями. Команди подарували незабутні враження вболівальникам емоційною грою.

13:07 26.01.2024

Щорічний конкурс "Стрілецької пісні та строю"

Щороку у Брошнівській гімназії проводився конкурс "Стрілецької пісні та строю", приурочений Покрові Пресвятої Богородиці, створенню ОУН -УПА, Дню українського козацтва, Дню захисника України, який для нашої гімназії є традиційним.

12:40 10.12.2020

День учнівського самоврядування

Напередодні Дня вчителя  у Брошнівській гімназії  відбувся традиційний День учнівського самоврядування. Учні 9 класу побували у ролі вчителів, класних керівників та адміністрації школи. Виконуючи свої обов’язки, вони відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.

12:35 10.12.2020

День гідності та свободи

Цьогоріч ми відзначаємо сьомі роковини подій 2014 року, які змінили життя українців, їхнє бачення світу, своєї держави і себе. У Брошнівській гімназії були проведені години спілкування для учнів 5-7 класів на тему: "Вінок любові до України", "Герої не вмирають", "Україна - країна нескорених". Також пройшли уроки-диспути для учнів 8 і 9 класу на тему: "Що означає бути гідним", "Від Революції Гідності до Країни гідності". Учні активно долучилися до обговорення подій, які відбулися в листопаді 2014 року на майдані Незалежності в Києві. Була створена інформаційна стінгазета, що відображає події Революції Гідності.

12:28 10.12.2020

Олімпійський тиждень у Брошнівській гімназії

Щоб навчити цінувати власне здоров'я ,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров'я, залучати до активних занять фізичної культури та спортом в гімназії щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.

12:15 10.12.2020