До уваги батьків!

Дата: 18.02.2022 14:10

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Враховуючи ситуацію, що може стати надзвичайною, адміністрація Брошнівської гімназії повідомляє Вас про наступний алгоритм:

У випадку надзвичайної ситуації першим нашим обов’язком є збереження життя і здоров’я всіх дітей. Із вашої сторони, діти із собою завжди повинні мати  питну воду.

Якщо виникне необхідність , то ми зробимо наступне:

1. Учні 1 – 9 класів організовано переводяться класними керівниками (учителями) з журналом для контролю в укриття гімназії, яке розташоване в лівому крилі  на І поверсі, де передбачено:
  • медична аптечка
  • сірники
  • свічки
  • додатково, питна вода
  1. Класні керівники терміново повідомляють батьків  (уповноважених осіб)  про евакуацію та місце перебування дитини (дітей) через Viber групу або особисто, також про необхідність  забрати дитину (дітей) із гімназії в більш безпечне місце.
  2. Укриття та приміщення гімназії являються тимчасовим місцем перебування дітей під час евакуації у випадку надзвичайної ситуації.
  3. Вчителі будуть передавати дітей 1 – 9 класів згідно списку в журналі, з відміткою про передачу.

Адміністрація  гімназії просить батьків звірити телефони у класних керівників та бути на постійному зв’язку з ними.