День гідності та свободи

Дата: 10.12.2020 12:28
Кількість переглядів: 171

Цьогоріч ми відзначаємо сьомі роковини подій 2014 року, які змінили життя українців, їхнє бачення світу, своєї держави і себе. У Брошнівській гімназії були проведені години спілкування для учнів 5-7 класів на тему: "Вінок любові до України", "Герої не вмирають", "Україна - країна нескорених". Також пройшли уроки-диспути для учнів 8 і 9 класу на тему: "Що означає бути гідним", "Від Революції Гідності до Країни гідності". Учні активно долучилися до обговорення подій, які відбулися в листопаді 2014 року на майдані Незалежності в Києві. Була створена інформаційна стінгазета, що відображає події Революції Гідності.

Я пишаюсь тобою, мій рідний народе, бо заради країни, за гідність й свободу, прості люди безстрашно опліч устали, проти звірства і хамства влади повстали. Українці, прошу вас, не дайте зламати свою гідність і честь, не дайте топтати, своє прагнення жити достойно в державі, в пам'ять тих, хто загинув, Вічна їм слава!